Pakeisti slaptažodį

APARTAMENTŲ ADMINISTRAVIMO IR VALYMO PASLAUGOS

Susipažinkite su VASAROJA

2016 metais pradėjome nuo vieno buto ir vienos idėjos:
garantuoti visapusiškai išpildytą nuomos patirtį svečiams, atvykstantiems
į Pervalką, Neringoje. Nuo to laiko plėtėmės ne tik į kitus Kuršių Nerijos miestus,
bet ir į daugelį Lietuvos kurortų.

Mūsų tikslas – garantuoti nepriekaištingą Jūsų atostogų namų
priežiūrą ir garantuoti Jums investicijų grąžą.

Susipazinkite-mob-Vasaroja

2016 metais pradėjome nuo vieno buto ir vienos idėjos: garantuoti visapusiškai išpildytą nuomos patirtį svečiams, atvykstantiems į Pervalką, Neringoje. Nuo to laiko plėtėmės ne tik į kitus Kuršių Nerijos miestus, bet ir į daugelį Lietuvos kurortų.

Mūsų tikslas – garantuoti nepriekaištingą Jūsų atostogų namų priežiūrą ir garantuoti Jums investicijų grąžą.

Aptarnavimas iš visų pusių

Paprasta-pradeti-Vasaroja

PAPRASTA PRADĖTI

Nesvarbu, ar nuomojate pirmą kartą, ar jau dirbote su kitu nekilnojamojo turto valdytoju, pradėti darbą pas mus paprasta. Sukursime Jūsų apartamentų skelbimus, pakonsultuosime Jus, kaip galite pagerinti atostogų namus nuomininkams, prireikus perkelsime esamas rezervacijas ir paruošime Jūsų namus svečiams.

null

VISAPUSIŠKAI PATOGU

Užsakymas internetu, bekontaktis įsikėlimas ir nepriekaištingas apartamentų paruošimas sukuria puikią patirtį svečiams. Kilus nesklandumams, mūsų klientų aptarnavimo komanda atsako 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę – tiek jums, tiek Jūsų svečiams.

null

IŠNUOMOKITE BE RŪPESČIŲ

Turėkite daugiau laiko savo dienoje, kiekvieną dieną. Padėsime Jums paruošti objektą, supildyti užimtumo kalendorių ir išvalysime Jūsų apartamentus pagal viešbučio standartus – kitaip tariant, pasirūpinsime Jūsų atostogų namais iš visų pusių.

Priziurekite-be-rupesciu-Vasaroja

PRIŽIŪRĖKITE BE RŪPESČIŲ

Nuo pat pradžių Vasarojos apartamentai buvo aptarnaujami ir valomi laikantis pastovių, aukštų standartų, remiantis oficialių sveikatos ir saugos rekomendacijų bei vadovaujantis sveikatingumo ekspertų patarimais.

Puikus-uzdarbis-Vasaroja

PUIKUS UŽDARBIS

Bendradarbiaudami su VASAROJA, gausite kompetentingų nuomos specialistų paslaugas. Mes padarysime profesionalias nuotraukas (jei reikės), įkelsime jūsų apartamentų skelbimus pagrindinėse skelbimų svetainėse, reklamuosime jūsų skelbimus soc. medijose bei paieškos sistemose ir pakoreguosime kainodarą, kad gautumėte kuo geresnę grąžą.

Atstovai-kiekviename-rajone-Vasaroja

ATSTOVAI KIEKVIENAME REGIONE

Siekdami patenkinti unikalius atostogų namų savininkų ir svečių iš skirtingų miestų poreikius, samdome geriausius namų tvarkytojus, priežiūros specialistus ir regiono vadovus skirtinguose regionuose. Prireikus pagalbos vietoje, Jus ir svečius aptarnaus konkretaus regiono vadovas.

Jokiu-suvarzanciu-sutarciu-Vasaroja

JOKIŲ SUVARŽANČIŲ SUTARČIŲ

Mes siekiame tvirtų santykių, o ne riboti Jus sutartiniais įsipareigojimais. Jei nesate patenkinti mūsų paslaugomis, nutrauksime bendradarbiavimą paprastai ir taikiai.

Lankymas-be-apribojimu-Vasaroja

LANKYMASIS BE APRIBOJIMŲ

Jums nereikės atsisakyti savaitgalio atostogų savo apartamentuose. Mes neribojame savininkų dėl atvykimo į jų atostogų namus, todėl Jūsų turtas bus prieinamas, Jūsų draugams ir šeimai.

Jokiu-nenumatytu-mokesciu-Vasaroja

JOKIŲ NENUMATYTŲ MOKESČIŲ

Mes teikiame paslaugas pagal iš anksto nustatytą kainoraštį ir susitarimus. Neapmokestinsime Jūsų už tokius dalykus kaip pajamų optimizavimas, rizikos valdymas ar kasdienės operacinės sąnaudos, už kurias mokestį ima daugelis apartamentų administravimo paslaugų teikėjų.

Kokie yra darbo su VASAROJA privalumai

LENGVAS STARTAS

 • Sistema orientuota į savininką
 • Individualizuotas tekstų rašymas
 • Profesionalios fotografijos
 • Skelbimų optimizavimas

SVEČIŲ PRITRAUKIMAS

 • Skelbimai visose pagrindinėse svetainėse
 • Tikslinė skaitmeninė rinkodara
 • Rezervavimo internetu sistema
 • 24/7 svečių aptarnavimas

TVARKA IKI DETALIŲ

 • Kruopštus, profesionalus valymas
 • Apartamentų paruošimas nuomai
 • Patikrinimai ir reguliari priežiūra

NUOMOTOJŲ APTARNAVIMAS

 • Neribojami savininkų atvykimai
 • Nėra ribojančių sutarčių
 • Vietiniai darbuotojai kiekviename mieste
 • Mokėjimų apdorojimas

Kaip veikia VASAROJA

Pirmas žingsnis yra susisiekti su mumis – apžvelgsime mūsų paslaugas, išsiaiškinsime, ar Jūsų nekilnojamasis turtas tinka nuomai, ir įvertinsime, kokie būtų apartamentų aptarnavimo mokesčiai Jums. Jei nuspręsite judėti į priekį, pasirašysite bendradarbiavimo sutartį. Susitiksime apžiūrėti Jūsų apartamentų, kad galėtumėme numatyti informaciją Jūsų skelbimams ir pradėti dirbti kuo greičiau.

Kai Jūsų apartamentai bus paruošti svečiams, VASAROJOS komanda paruošia viską, kad pradėtumėte gauti pajamas kuo greičiau:

 • Sutvarkysime įrašus visose pagrindinėse rezervavimo platformose
 • Parengsime apartamentų fotografijas ir paruošime aprašymus
 • Atnaujinsime kainas, kad gautumėte maksimalias pajamas
 • Garantuosime 24/7 klientų aptarnavimą
 • Atliksime profesionalų Jūsų atostogų namų tvarkymą

Nėra dalykų, kurių nepastebime, ir reikalavimų į kuriuos neatsižvelgėme. Visa tai lemia, kad svečiai lieka patenkinti, gauname teigiamų atsiliepimų ir sėkmingai dirbame ne vienerius metus.

Dažnai užduodami klausimai

Administruoti atostogų apartamentus nėra lengva, tačiau su VASAROJA padarysite tai be vargo. Taip yra todėl, kad mes išsprendžiame visus reikalus už Jus. Nebereikia skambinti svečiams po vidurnakčio, praleisti laisvalaikį valant apartamentus ar sekti savo rezervacijas keliose svetainėse. Bendradarbiaudami su VASAROJA gausite 24 valandas per parą dirbantį vietinį svečių aptarnavimą, profesionalius aprašymus ir fotografijas, supaprastinsite rezervavimų valdymą ir kruopščiai paruošite apartamentus kiekvienai viešnagei. Visa tai už vieną paprastą mokestį, be varžančių sutarčių ir pasiliekant galimybę lankytis savo apartamentuose be apribojimų.

Jūsų atostogų namai yra – visų pirma – Jūsų. Neribojame Jūsų rezervuoti savo namus asmeninėms viešnagėms, kai tik norite. Svarbiausia, kad atsižvelgtumėte į visus jau kalendoriuje esančius svečių užsakymus. Išskyrus tai, VASAROJA neriboja to, kaip dažnai galite apsilankyti ar kiek galite pasilikti savo apartamentuose. Norėdami užblokuoti savo kelionės datas, tiesiog rezervuokite jas savininko paskyroje.

Kaip Jūsų apartamentų nuomos partneris, norime dirbti su Jumis kaip įmanoma ilgiau. Tikimės, kad to norite ir Jūs. Mes tikime, kad užsitarnausime ilgalaikį pasitikėjimą, todėl nesiekiame Jūsų suvaržyti geležine sutartimi. Galite bet kada nutraukti sutartį su VASAROJA, apie tai įspėję mus prieš 90 dienų.

VASAROJA mums patinka viską supaprastinti, todėl taikome vieną mokestį už apartamentų administravimą ir suderintus mokesčius už valymo paslaugas be jokių kitų paslėptų mokesčių. Jums taikomus įkainius lemia keli veiksniai, kaip pvz., jūsų namų vietą, butų, kuriuos norėtumėte išsinuomoti pas mus, skaičius bei dydis.

Kai atostogų namų savininkai yra apkrauti santechnikų paieškomis, vadovavimu namų tvarkytojams ir svečių aptarnavimu, jie ieško partnerio, kuris galėtų sutvarkyti visas šias paslaugas, kaip VASAROJA, kuri įveikia visas kliūtis ir rūpesčius, susijusius su atostogų namų nuoma. Kai kurios įmonės siūlo tik dalį šių paslaugų, pavyzdžiui, pvz., reklamavimą ar namų tvarkymą. VASAROJA, kita vertus, teikia visapusiškas paslaugas ir pasirūpina viskuo. Jūs gaunate vieną sąskaitą, bendraujate su vienu kontaktiniu asmeniu ir bendradarbiaujate su viena įmone, kuri nuo pradžios iki pabaigos aptarnauja Jūsų nekilnojamąjį turtą.

Svarbu ne tik tai, kur yra įkeltas Jūsų skelbimas, bet ir kaip jis pateikiamas. Įkelsime Jūsų skelbimus visose pagrindinėse atostogų nuomos svetainėse (pvz., „Airbnb“, Booking.com). Be to, jie atsiras ir mūsų interaktyvioje svetainėje. Taip pat nuomojami objektai bus aktyviai reklamuojami mūsų augančiai auditorijai. Pasitelksime į pagalbą reklamą per paieškos sistemas, socialinę mediją ir pan.

Mes siekiame, kad jūsų svečiams būtų garantuotos sklandžios atostogos be streso – jų puiki patirtis reiškia daugiau pakartotinių lankytojų ir atsiliepimus su aukštais vertinimais. Viskas prasideda nuo to, kad jiems pasiūlomi tinkami apartamentai. Prieš kiekvieną viešnagę mes aprūpiname jūsų namus pagrindiniais higienos reikmenimis ir valymo priemonėmis, kad svečiams reiktų kuo mažiau rūpintis buitimi. Taip pat pateikiame visas instrukcijas apie apartamentus: nuo atvykimo ir įsikėlimo nuorodų iki „WiFi“ slaptažodžių. Po viešnagės raginame svečius palikti atsiliepimą ir jei kas nors nebuvo gerai, su vietinėmis komandomis siekiame išvengti nesklandumų kitąkart.

Ar svečiai gali atvykti su gyvūnais, priklauso nuo Jūsų. Tačiau apmąstykite vieną dalyką: pasakius „taip“ naminiams gyvūnėliams, suteikiama daug privilegijų. Tyrimai parodė, kad naminiams gyvūnėliams tinkami atostogų būstai yra labai patrauklūs naminių gyvūnėlių savininkams. Be to, šie namai gali pritraukti daugiau pajamų su pakartotiniais apsilankymais ir užsisakyti daugiau naktų ne sezono metu. VASAROJA namų prižiūrėtojos kruopščiai tvarko apartamentus po naminių gyvūnų, dėdamos papildomų pastangų, kad gyvūno plaukai būtų kruopščiai pašalinti ir neliktų jokio nemalonaus kvapo. Svečiai su augintiniais taip pat moka nedidelį mokestį už papildomas valymo procedūras.

Svečių lūkesčiai didėja, ypač kalbant apie švarą. VASAROJOS valymo standartai atitinka arba viršija oficialias gaires. Mūsų profesionaliai apmokyti namų tvarkytojai atitinkamai valo patalpas prieš ir po kiekvieno svečių apsilankymo ir naudoja patvirtintas dezinfekavimo priemones. Mes taip pat galime cheminiu būdu išvalyti Jūsų kilimus bei baldus bei padaryti generalinius valymus Jūsų namuose.

Kainodara

null

SVEČIŲ SURADIMAS IR PRITRAUKIMAS

6% nuo nuomos kainos

 


15% nuo nuomos kainos

 

14-16% nuo nuomos kainos

null

KOMUNIKAVIMAS SU KLIENTAIS IR KASDIENIS ADMINISTRAVIMAS

 •  Apartamentų paruošimas ir fotografavimas, aprašymų rengimas
 • Reklamavimas soc. medijose bei paieškos sistemose
 • Skelbimų talpinimas kitose platformose
 • Apartamentų nuomos derinimas su surastais klientais
 • Mokėjimų surinkimas ir registravimas
 • Užsakymų stebėjimas ir reguliavimas
 • Informacijos klientams teikimas, kilusių problemų sprendimas 

 ADMINISTRAVIMO PASLAUGŲ KAINA

12%

nuo nuomos kainos

null

 BŪSTO PRIEŽIŪRA IR PROFESIONALUS TVARKYMAS

 • Apartamentų valymas prieš svečių atvykimą ir jiems išvykus
 • Patalynės ir rankšluosčių valymas ir keitimas
 • Papildomų paslaugų ar generalinių valymų vykdymas
 • Higienos ir valymo priemonių keitimas pasirinktinai
 • Komunalinių paslaugų rodmenų nurašymas, pateikimas ir mokėjimas
 • Giluminis cheminis baldų ir kilimų valymas

 VALYMO PASLAUGŲ KAINA

INDIVIDUALI

kaina, derinama atskirai, apžiūrėjus apartamentus

Klientai apie mus

,,Vasaroja išsiskiria iš visų kitų agentūrų tuo, ką siūlo, įskaitant rinkodarą,
valymo priemones ir mūsų trumpalaikės nuomos kurorto rinkliavos mokėjimą miestui.
Jų darbuotojai yra profesionalūs, draugiški, protingi ir kompetentingi.
Per vieną nuomos sezoną mes tapome ne tik verslo partneriais, bet ir draugais“

Asta, Vilnius, 47 m.

Klientai apie mus

,,Vasaroja išsiskiria iš visų kitų agentūrų tuo, ką siūlo, įskaitant rinkodarą,
valymo priemones ir mūsų trumpalaikės nuomos kurorto rinkliavos mokėjimą miestui.
Jų darbuotojai yra profesionalūs, draugiški, protingi ir kompetentingi.
Per vieną nuomos sezoną mes tapome ne tik verslo partneriais, bet ir draugais“

Asta, Vilnius, 47 m.